Prijswinnaars 2018

noot: sommige prijswinnaars hebben gewonnen dankzij hun geraden eindtijd

 

Dagwinnaars

     
Dagprijs etappe 1 Tour-Oma Vlinenthe Sabilani van Riek van Stappershoef uit Rhenoy  
Dagprijs etappe 2 Meerkoe van John Weijers uit Beuningen (betere eindtijd)  
Dagprijs etappe 3 Geen uitslag in verband met ploegentijdrit die niet meetelt  
Dagprijs etappe 4 Meerkoe van John Weijers uit Beuningen (betere eindtijd)  
Dagprijs etappe 5 Lekke Band van Jos van de Water uit Beesd  
Dagprijs etappe 6 Sauna Diana van Daphnin Spronk uit Beesd (betere eindtijd)  
Dagprijs etappe 7 Meerkoe van John Weijers uit Beuningen (betere eindtijd)  
Dagprijs etappe 8 Meerkoe van John Weijers uit Beuningen (betere eindtijd)  
Dagprijs etappe 9 Rudolf van Roel van Stappershoef uit Rhenoy  
Dagprijs etappe 10 Booneo van Arie Boon uit Leerdam  
Dagprijs etappe 11 Demi van Marco de Keijzer uit Wijchen (betere eindtijd)  
Dagprijs etappe 12 Fietsen met Harry van Harald Bettonviel uit Utrecht (betere eindtijd)  
Dagprijs etappe 13 Lekke Band van Jos van de Water uit Beesd  
Dagprijs etappe 14 Daley Parket van Wim Veenendaal uit Beesd  
Dagprijs etappe 15 Snelle Wieltjes 1 van Martin Firing uit Eibergen  
Dagprijs etappe 16 Clubkampioen van Joeri van der Linden uit Beesd  
Dagprijs etappe 17 Alpenreuzen van Ton van Meeuwen uit Beesd  
Dagprijs etappe 18 Meerkoe van John Weijers uit Beuningen (betere eindtijd)  
Dagprijs etappe 19 Alpenreuzen van Ton van Meeuwen uit Beesd  
Dagprijs etappe 20 Het Oortdeel van Louis van Oort uit Geldermalsen  
Dagprijs etappe 21 Meerkoe van John Weijers uit Beuningen (betere eindtijd)  
 

Eindklassement

1e plaats Meerkoe van John Weijers uit Beuningen (918 punten)  
2e plaats Demi van Marco de Keijzer uit Wijchen (833 punten)  
3e plaats Bartolie van Suus Janssen uit Beuningen (829 punten)  
     
10e plaats Vinn is Beast van Andre Zondag uit Leerdam  
20e plaats de Fietszadelruikers van Bjorn Lovenskjold Mikkelsen uit Vuren  
30e plaats Loco - Bimbo van Berto Weernekers uit Beesd  
40e plaats Corneliani van Ruben Cornelissen uit Beesd  
Rode lantaarn Slayden van Henk en Rutger uit Rhenoy  
     
 
Winnaar extra vraag
Beste eindtijd Grieser van Marcel Grieser uit Beesd